ranking hostingów 2020

Najlepszy hosting w 2020 roku – ranking

Każda witryna potrzebuje do działania domeny i hostingu. Jak wiadomo, na decyzje zakupowe poprzez Internet, a także na to, by czytelnik chciał pozostać dłużej niż kilka sekund na stronie wpływa wiele czynników, w tym także szybkość działania strony, brak usterek, brak zawieszania się itp. Dlatego tak ważny jest dobór odpowiedniego hostingu. Podpowiadamy, jaki jest najlepszy hosting w 2020 roku!

Nr 1 w rankingu hostingów w 2020 roku

Hostinger znalazł się na pierwszym miejscu przez wzgląd na idealnym stosunkiem jakości co do ceny. Dla nowych użytkowników Hostinger ma ciekawe promocje. Ale to nie jedyne zalety tego hostingu. Hostinger jest najbardziej popularny i najczęściej wybierany również dlatego, że łatwo zamówić ten hosting, a poziom i jakość obsługi są bardzo wysokie.

Najlepszy hosting w 2020 – miejsce 2

Na drugim miejscu wśród najlepszych hostingów w 2020 roku uplasował się dHosting. Dlaczego? Bowiem oferuje naprawdę elastyczną usługę i dobrej jakości serwery. Co więcej, automatycznie generuje raporty zużycia. Dostosowuje się do spadków i do wzrostów, skalując zasoby hostingu. Obsługa pomocna i na wysokim poziomie.

Nr 3 wśród najlepszych hostingów w 2020 roku

Nazwa.pl, jedna z najbardziej znanych i jednocześnie najdłużej działających firm hostingowych na rynku. Co sprawia, że plasuje się na jednej z najwyższych pozycji w rankingu najlepszych hostingów w 2020 roku? Szybkość działania, wysoka skalowalność zasobów to główne zalety hostingu Nazwa.pl. Nie bez znaczenia jest także cena na pierwszy rok trwania usługi, która w stosunku do jakości wypada naprawdę imponująco na tle innych ofert.